Layer 2

E-Bülten

Deneme

Popüler Aramalar

Reklam Verin

CoinDesk Türkiye, milyonlarca kullanıcısı ile kripto varlıklar ve blok zinciri alanında güvenilir haberin global lideri olan CoinDesk medya platformunun lisanslı Türkiye kuruluşudur

Dijital finans ortamını şekillendiren haberleri ve olayları bambaşka bir perspektiften sunan CoinDesk; haberler, içgörüler, podcast'ler, canlı yayın TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve bir dizi endeks, veri ve analitik araç seti ile, milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir. CoinDesk şirketler, hükümetler ve yatırımcılar için gelişmekte olan blokzincir ve kripto ekonomisinin referans noktası olmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin
İlgili kitlemizi hedeflemek, etkinlikleri ve içerikleri birlikte oluşturmak, içeriklerinizi lisanslamak veya yeni kullanıcılar için markanıza karşı güven ve farkındalık yaratmak istiyorsanız sizinle iş birliği yapmaktan mutluluk duyarız.

İş birlikleri ve projeler için reklam@coindeskturkiye.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

CoinDesk Türkiye’nin dijital reklam satış ve operasyonları Bond Digital tarafından yönetilmekte olup, sales@thebonddigital.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk