Layer 2

E-Bülten

Deneme

Popüler Aramalar

Politika

Kripto Varlıklar Kanunu'nda Avrupa Piyasalarını Ne Bekliyor?

Stabil coin ihraççıları, AB Kripto Varlık Piyasaları (MiCA) kapsamında daha fazla düzenlemeye tabi olacak birçok alandan sadece biri.

06/11/2022 14:00

AB, MiCA Kripto Mevzuatı Oylamasını Şubat’a Kadar Erteledi

Mevzuattaki teknik sorunlar, MİCA düzenlemesinin başlamasını geciktirebilir.

04/11/2022 15:32

Binance CEO’su Zhao: “Rus Kullanıcıların Durumu Karışık”

Bir basın toplantısı düzenleyen Binance CEO’su Changpeng Zhao, Rus kullanıcıların sistemden çıkartılıp çıkartılmayacağıyla ilgili bir soruya “Karışık ve zor bir durum” cevabını verdi.

03/11/2022 14:18

Halil Falyalı’nın 30 Milyon Dolarlık Kriptosuna El Konuldu

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmada ayrıca, şüphelilerin “sanal yollarla” yurt dışına çıkmaya hazırladıkları 2,5 milyar lira geçirildi

03/11/2022 13:45


Piyasalar

1
Haftanın Özeti: Bitcoin Büyümeye Devam Edebilir mi?

05/11/2022 21:10

Son Politika Haberleri

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk