Layer 2

E-Bülten

Deneme

Popüler Aramalar

Teknoloji

Kripto Tacirleri Risk Sermayesini Nasıl Yeniden Keşfediyor?

Dijital varlık ekosistemi, yatırımcılara girişim sermayesi piyasalarındaki büyük ölçekli getirilere erişimi çoğaltarak startup yatırımlarını demokratikleştiriyor.

05/11/2022 14:00

Hacker Monkey Drainer Geri Döndü

Hacker Monkey Drainer, toplam 800.000 dolar değerinde NFT çaldı.

04/11/2022 15:46

Instagram Kullanıcıları Yakında NFT'leri Hem Mint Edebilecek Hem de Satabilecek

Platformun en son güncellemesi Dijital Koleksiyon özelliği oldu. Bu özellik ilk olarak yaratıcılarından meydana gelen küçük bir grup tarafından test edilecek.

03/11/2022 13:46

Ripple, NFT’ler İçin Yeni Bir Alan Oluşturuyor

Ripple Labs, tokenizasyonun kitlesel olarak benimsenmesini hızlandırmak ve blok zincirinde üzerinde dünyada bulunan varlıklara yer vermek istiyor.

02/11/2022 17:07


Piyasalar

1
Haftanın Özeti: Bitcoin Büyümeye Devam Edebilir mi?

05/11/2022 21:10

Son Teknoloji Haberleri

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk