Layer 2

E-Bülten

Deneme

Popüler Aramalar

Şirketler

Kraken, 'Gasless' NFT Piyasasını Başlattı

Beta testi, bekleme listesinde bulunanlara açık olacak. Ayrıca Ethereum ve Solana blok zincirlerinde 70 NFT'nin küratörlüğünde bir teklif içerecek.

·

04/11/2022 17:16

Güncellenme 05/11/2022 08:18

Kripto para borsası Kraken, "gasless" işlemler ve anlaşılması kolay bir tasarım sunan NFT pazarı için platformunun beta sürümünü başlattıŞu anda yalnızca Mayıs 2022'de bekleme listesine katılan müşterilerin kullanımına açık.


Kraken NFT kendisini "eksiksiz bir çözüm" olarak tanıtıyor.


Siteye göreişlemler "gasless" olacak, yani kullanıcılar Kraken ekosisteminde saklanan NFT'leri blok zincir ücretli ödemeden satın alıp satabilecekler. Kraken, "Bu, müşterilerin en yoğun etkinliğinde bile pazarda sıfır kesinti ile işlem yapabilecekleri anlamına geliyor" dedi.


Yeni pazar yeri ayrıca, kullanıcıların diğer pazarlarda listelenen NFT'leri görüntülemelerini ve satın almalarını sağlayan bir NFT koleksiyonuna da sahip olacak. Kraken, CoinDesk'e "hem yaratıcılar hem de koleksiyonerler için dengeli ve adil bir ortam yaratmaya kararlı" olduğunu söyledi. "Bugün itibariyle, içerik oluşturucular adına telif hakları topluyoruz ve bir koleksiyonun yaratıcısı doğrulandıktan sonra dağıtıyoruz. Tam yüzde, koleksiyona göre değişiyor olacak. Bununla birlikte, bu konudaki düşüncemiz, NFT topluluğuna daha iyi hizmet eden çözümler geliştirildikçe gelişebilir ve gelişmelidir."


Kraken, rekabetçi kalmak için yeni araçları platformlarına entegre eden ve büyüyen NFT pazarına katılıyor. Geçen ay Rarible da Rarible 2 ile NFT pazarına yeni güncellemeler getirmişti. YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak, ve koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Trend Haberler

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk