Layer 2

E-Bülten

Deneme

Popüler Aramalar

Melike Aydın

 • Teknolojide yetenek açığını kapatmak ve cinsiyet eşitsizliğini ortadan kaldırmak için kurulan UP School eğitim teknolojisi girişiminin Kurucu Ortağı. Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Türkiye ve İsviçre'de uluslararası şirketlerde çalıştı. Eğitimde fırsat eşitliği ve eğitim devrimi konusuna yoğun ilgisi nedeniyle istifa edip Türkiye’ye döndü ve çift kanatlı gençler yetiştirmeyi amaçlayan YGA’da görev aldı. Şu an UP School’da, Web3 ve farklı teknoloji alanlarında geliştirdikleri meslek programları ile teknolojide rol model kadın geliştiriciler yetiştirmek için çalışıyor.

  Son Yazılar

  Teknoloji

  Web3 Yetenek Açığı Tehdit mi Fırsat mı?

  Web3 dünyası dâhil olmak, üretmek ve dünyaya iz bırakmak isteyenler için yepyeni alanlar, roller, tanımlar açıyor. Giderek büyüyen yetenek açığını merkeziyetsiz dünya ve yeni eğitim sistemleriyle kapatmak mümkün görünüyor. Bu yeni dünyada aynı zamanda cinsiyet başta olmak üzere pek çok eşitsizliğe çözüm getirebilecek beyaz bir sayfa bizleri bekliyor.


  Yazarlardan
  Megan DeMatteo

  Web3 Topluluklarına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

  06/11/2022 16:00
  Turan Sert

  Başımızı Sokacak Bir NFT’miz Olsa!

  02/11/2022 15:41
  Dr. Cüneyt Devrim

  Kurumların Web 3.0 Yolculuğu

  27/10/2022 15:48

  Kategoriler

  Yazarlar

  Piyasalar

  Şirketler

  E-Bülten

  Politika

  Teknoloji

  Kripto Paralar

  Hakkında

  Hakkında

  Kişisel Verileri Koruma Kanunu

  Künye

  Çerez Politikası

  Reklam Verin

  KVKK Başvuru Formu

  İletişim

  Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


  Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  @2022 CoinDesk