Layer 2

E-Bülten

Deneme

Popüler Aramalar

Megan DeMatteo

 • Megan DeMatteo şu anda New York'ta yaşayan serbest gazetecidir. 2020'de CNBC Select'in başlatılmasına yardımcı oldu ve şimdi CoinDesk, NextAdvisor ve MoneyMade gibi yayınlar için yazıyor. CoinDesk'in Crypto for Advisors bültenine katkıda bulunuyor.

  Son Yazılar

  Web3 Topluluklarına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

  Web3 ekosistemi büyümeye devam ediyor. İnsanların bağlantı kurabilecekleri ve topluluklar kurabilecekleri yollar da artıyor.

  Metaverse Hakkında Sormak İstediğiniz (Ama Çekindiğiniz) Tüm Sorular

  Bugünlerde herkesin aklında metaverse hakkında sorular var. Metaverse’ün daha iyi anlaşılmasına yardımcı olmak için en popüler sorgulamaları bir araya getirdik

  Blockchain Projeleri Sosyal Fayda İçin Neler Yapabilir?

  Etki yatırımı ve Blockchain teknolojisi arasında doğal bir kesişme vardır. Bazı Blockchain girişimleri, olumlu bir sosyal etki yaratmaya odaklanmıştır.

  NFT Profil Resimleri Yatırımcılar ve Düzenleyiciler için Neden Önemli?

  PFP olarak da bilinen NFT profil resimleri sosyal medyada sahiplik, üyelik ve aidiyet göstergesi olarak kullanılıyor. Ancak işin içine para kazanma girince avukatlar ve düzenleyiciler de denkleme dahil oluyor.


  Yazarlardan
  Megan DeMatteo

  Web3 Topluluklarına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

  06/11/2022 16:00
  Turan Sert

  Başımızı Sokacak Bir NFT’miz Olsa!

  02/11/2022 15:41
  Dr. Cüneyt Devrim

  Kurumların Web 3.0 Yolculuğu

  27/10/2022 15:48

  Kategoriler

  Yazarlar

  Piyasalar

  Şirketler

  E-Bülten

  Politika

  Teknoloji

  Kripto Paralar

  Hakkında

  Hakkında

  Kişisel Verileri Koruma Kanunu

  Künye

  Çerez Politikası

  Reklam Verin

  KVKK Başvuru Formu

  İletişim

  Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


  Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  @2022 CoinDesk