Layer 2

E-Bülten

Deneme

Popüler Aramalar

Uğur Şeker

  • 2000 yılında Zap Medya firmasının kuruluşunda bulundu. 2007’ de, yerli sermayeli ve Türkiye’ nin ilk internet ajansı olan Zap Medya’ nın satışını gerçekleştirdi ve 2010 yılında ayrıldı.

 Bugüne kadar 10.000’ in üzerinde dijital kampanya yönetti. Türkiye’ nin ilk Melek Yatırım platfomu olan Galata Business Angels (GBA) kurucu üyesidir ve Yönetim Kurulu' nda görev almaktadır. 2010’ dan bu yana içlerinde Insider’ın da olduğu 15’e yakın melek yatırım yapmıştır. Bilgi Üniversitesi, İnteraktif Pazarlama Yüksek Lisansı Next Akademi' nin kurucularındandır ve 10 yıl ders vermiştir. 2010’ dan bu yana başta Türkiye’nin en önemli özel bankalarından birisi olmak üzere pek çok firmada Danışman ya da Danışma Kurulu Üyeliği yapmaktadır.

    Son Yazılar

    Dijital Pazarlamanın 3.0 Evrimi

    Dijital pazarlama serüveni, Web 3.0’ ın açtığı yeni hareket alanı ile tekrar hareketli zamanlar geçirmeye başladı.


    Yazarlardan
    Megan DeMatteo

    Web3 Topluluklarına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

    06/11/2022 16:00
    Turan Sert

    Başımızı Sokacak Bir NFT’miz Olsa!

    02/11/2022 15:41
    Dr. Cüneyt Devrim

    Kurumların Web 3.0 Yolculuğu

    27/10/2022 15:48

    Kategoriler

    Yazarlar

    Piyasalar

    Şirketler

    E-Bülten

    Politika

    Teknoloji

    Kripto Paralar

    Hakkında

    Hakkında

    Kişisel Verileri Koruma Kanunu

    Künye

    Çerez Politikası

    Reklam Verin

    KVKK Başvuru Formu

    İletişim

    Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


    Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

    @2022 CoinDesk