Layer 2

E-Bülten

Deneme

Popüler Aramalar

Uğur Şeker

 • 2000 yılında Zap Medya firmasının kuruluşunda bulundu. 2007’ de, yerli sermayeli ve Türkiye’ nin ilk internet ajansı olan Zap Medya’ nın satışını gerçekleştirdi ve 2010 yılında ayrıldı.

 Bugüne kadar 10.000’ in üzerinde dijital kampanya yönetti. Türkiye’ nin ilk Melek Yatırım platfomu olan Galata Business Angels (GBA) kurucu üyesidir ve Yönetim Kurulu' nda görev almaktadır. 2010’ dan bu yana içlerinde Insider’ın da olduğu 15’e yakın melek yatırım yapmıştır. Bilgi Üniversitesi, İnteraktif Pazarlama Yüksek Lisansı Next Akademi' nin kurucularındandır ve 10 yıl ders vermiştir. 2010’ dan bu yana başta Türkiye’nin en önemli özel bankalarından birisi olmak üzere pek çok firmada Danışman ya da Danışma Kurulu Üyeliği yapmaktadır.

  Son Yazılar

  Dijital Pazarlamanın 3.0 Evrimi

  Dijital pazarlama serüveni, Web 3.0’ ın açtığı yeni hareket alanı ile tekrar hareketli zamanlar geçirmeye başladı.


  Yazarlardan
  Megan DeMatteo

  Web3 Topluluklarına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

  06/11/2022 16:00
  Turan Sert

  Başımızı Sokacak Bir NFT’miz Olsa!

  02/11/2022 15:41
  Dr. Cüneyt Devrim

  Kurumların Web 3.0 Yolculuğu

  27/10/2022 15:48

  Kategoriler

  Yazarlar

  Piyasalar

  Şirketler

  E-Bülten

  Politika

  Teknoloji

  Kripto Paralar

  Hakkında

  Hakkında

  Kişisel Verileri Koruma Kanunu

  Künye

  Çerez Politikası

  Reklam Verin

  KVKK Başvuru Formu

  İletişim

  Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


  Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  @2022 CoinDesk